Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arı yumurtası görmek

Kahve falında arı yumurtası görmek eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine işarettir.

Kahve falında arı yumurtası gördüyseniz:

  • Eski tanıdık veya partnerleriniz üzerinde dahi etki bırakabilirsiniz.

Kahve falında arı yumurtası görmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına inanılır.

Kahve falında arının iğnesini görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında binlerce arı görmek ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına rivayet eder.

Kahve falında eşek arısı sürüsü görmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bal arısı sokması görmek orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arı böcek görmek eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağzından arı çıktığını görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında üzerinde arı görmek huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine inanılır.