Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesiyle kavga etmek

Kahve falında annesiyle kavga etmek Allah’ın kendisinden yana olacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, hanesinin bollukla dolacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, hayalkırıklığı duyacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annesiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Aldatıcı veya yanıltıcı olay, haber veya kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında ölmüş anneyle kavga etmek iş hayatındaki başarılarının artacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında anne kavga etmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına inanılır.

Kahve falında annesiyle kavga ettiğini görmek aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş annemle kavga etmek kısmetlerinin çoğalacağına, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine inanılır.

Kahve falında anne babayı kavga ederken görmek büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anneyle kavga görmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında anneyle ağız kavgası etmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında anneyle kavga ettiğini görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına alamet etmektedir.