Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi ay görmek

Kahve falında mavi ay görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında mavi ay gördüyseniz:

  • İşleri düzene koymaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında mavi ay görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında yeni doğmuş ay görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ay seyretmek makam sahibi olacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ay yemek size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işaret eder.

Kahve falında ay balığı görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayçekirdeği çitlemek umutlarının kırılacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında ay kayması görmek büyük zorluklar geçireceğine, kimseye minnet etmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayşe ismi görmek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına delalet etmektedir.