Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında omuzlarda gezmek

Kahve falında omuzlarda gezmek düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, alışveriş yapacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında omuzlarda gezmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde ki birisinin değişen kararı veya kararsızlığı sizi zor durumda bırakabilir.

Kahve falında omuzlarda gezmek sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında omuzda gezmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında omuz atmak çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza delalet etmektedir.

Kahve falında omuzda kıl görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, bazı maddi problemler yaşayacağınıza işaret eder.

Kahve falında omuzda karga görmek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında omuzunda kıl görmek olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında omuza dayanmak günah işlemekten korunacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına alamet eder.

Kahve falında omuzlara çıkmak işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına işaret etmektedir.