Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annenin mezarını ziyaret etmek

Kahve falında annenin mezarını ziyaret etmek çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında annenin mezarını ziyaret etmek gördüyseniz:

  • Yüksek performansınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Kahve falında annenin mezarını ziyaret etmek girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet eder.

Kahve falında kendi mezarını ziyaret etmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, dertlerin bir anda sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında mezarlık ziyaret etmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına işarettir.

Kahve falında mezarlığı ziyarete gitmek mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına inanılır.

Kahve falında mezar ziyaret etmek neşesini hiç kaybetmeyeceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine yorulur.

Kahve falında mezarlık ziyareti görmek ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına delalettir.

Kahve falında birinin mezarını ziyaret etmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine işarettir.

Kahve falında mezarlığa ziyarete gitmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza rivayet etmektedir.