Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altınları çaldırmak

Kahve falında altınları çaldırmak daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, sermaye kaybedeceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına işarettir.

Kahve falında altınları çaldırmak gördüyseniz:

  • Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır.

Kahve falında altın çaldırdığını görmek yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında altın kolye çaldığını görmek mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında para ve altın çaldırmak anne baba ile ters düşüleceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın çalmak hakkaniyetine göre değer kazanacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine işarettir.

Kahve falında ölüden altın çalmak bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, rızkının azalacağına yorulur.

Kahve falında altınını çaldırmak tartışmalar yaşanacağına, büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birisinden altın çalmak sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın bilezik çaldığını görmek sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına işaret eder.