Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi saçını kesmeyi görmek

Kahve falında kendi saçını kesmeyi görmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine yorulur.

Kahve falında kendi saçını kesmeyi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler gözünüze ısrarcı ya da inatçı görünebilir.

Kahve falında saç kesmemek ömrün uzun olmasına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine delalet eder.

Kahve falında saçını kesmeye çalışmak verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına delalet eder.

Kahve falında saç kesmeyi görmek kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi saçını kesmeyi görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, hedeflerini tutturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saç kesmeye çalışmak aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında kesmeşeker görmek haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine işarettir.

Kahve falında kesmeyen makas görmek Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kesmeyen bıçak görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına yorulur.