Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuyumcu görmek

Kahve falında kuyumcu görmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, borçlarının azalacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kuyumcu gördüyseniz:

  • Duygusal taktiklerin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında boş kuyumcu görmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine yorulur.

Kahve falında kuyumcuda çalışmak mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuyumcuda altın bozdurmak başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işarettir.

Kahve falında kuyumcuda yüzük takmak bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kuyumcuda çalıştığını görmek dişe diş savaşacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuyumcu dükkanı açmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına alamet eder.

Kahve falında altın kuyumcu görmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına delalettir.

Kahve falında kuyumcu olmak yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına yorulmaktadır.