Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğunun dövüldüğünü görmek

Kahve falında çocuğunun dövüldüğünü görmek kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına işarettir.

Kahve falında çocuğunun dövüldüğünü gördüyseniz:

  • Belli bir karar almadan önce iyice düşünmeli, kendinizi iyi hissettiğinizden emin olmalısınız.

Kahve falında çocuğu aldırmak hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi çocuğunu emzirirken görmek kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun saçını kestirmek dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına inanılır.

Kahve falında erkek çocuğu doğum yapmak niyetlendiği işlere gireceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin ve çocuğunun öldüğünü görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birden fazla erkek çocuğu görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun kustuğunu görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğa yumurta yedirmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, çeşitli projeler ortaya koyacağına işaret etmektedir.