Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinden çay içmek

Kahve falında ölmüş birinden çay içmek hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş birinden çay içmek gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren konularda sıkıntılı durumlar oluşabilir, konuyu halletmek için daha zeki stratejiler üretilmesi gerekebilir.

Kahve falında demli çay içmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına delalet eder.

Kahve falında çay içmek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, çıkmaza düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ünlü biriyle çay içmek eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında meyve çayı içmek hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine delalet eder.

Kahve falında çay ve sigara içmek moralinin bozulacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında komşuda çay içmek kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, başına uğursuz olayların geleceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil çay içmek ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deniz kenarında çay içmek azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya rivayet eder.