Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atları görmek

Kahve falında atları görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, ortaklı işlere girileceğine, eğer işsizse iş bulacağına delalettir.

Kahve falında atları gördüyseniz:

  • Yer değişikliği veya yeteneklerinize ya da size daha çok uyan bir yaşam tarzı değişikliği söz konusu olabilir.

Kahve falında yatakta at görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında at kestanesi ağacı görmek sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz at üstüne binmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında kar üstünde at görmek sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine rivayet eder.

Kahve falında atın üstünden atlamak eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında atın konuştuğunu görmek talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, içebileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında at tarafından tekmelenmek güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, yeni mekânlara gireceğine işarettir.

Kahve falında at kuyruğu saç görmek kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine rivayet eder.