Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taş toprak süpürmek

Kahve falında taş toprak süpürmek kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Kahve falında taş toprak süpürmek gördüyseniz:

  • Bazı başlıklarda boş boş konuşan ya da yemek masasında dünyayı kurtaran kişilere tahammül etmeniz gerekebilir.

Kahve falında taş toprak süpürmek çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine işaret eder.

Kahve falında toprak süpürmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına işaret eder.

Kahve falında toprağı süpürmek bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına yorulur.

Kahve falında toprak yer süpürmek maddi gücünü yitireceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine inanılır.

Kahve falında evde toprak süpürmek vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, mali olarak küçüleceğine delalettir.

Kahve falında toprak süpürdüğünü görmek yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında toprak ev süpürmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına işarettir.

Kahve falında toz toprak süpürmek kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, kötü gününden de geri duracağına delalettir.