Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok güzel gökyüzü görmek

Kahve falında çok güzel gökyüzü görmek böyle işlere kalkışacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, bir sebeple sorun yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında çok güzel gökyüzü gördüyseniz:

  • Bazı kişileri beklenmedik jestlerinizle şaşırtabilirsiniz.

Kahve falında çok güzel gökyüzü görmek elinde bulunan imkânların çok daralacağına, yüksek bir makama geleceğine yorulur.

Kahve falında güzel gökyüzü görmek olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünü çok güzel görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde kuşlar görmek illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, fal sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünden bişey düştüğünü görmek büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına rivayet eder.

Kahve falında gökyüzü ve yıldızlar görmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde parlayan yıldızlar görmek hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, hem de sevdiklerinin olacağına tabir olunur.

Kahve falında yıldızsız gökyüzü görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine yorulur.