Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nohut sulusu görmek

Kahve falında nohut sulusu görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, hasretliğin biteceğine, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, daha lüks bir hayat yaşayacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında nohut sulusu gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı planlamak için yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Kahve falında nohut sulusu yemek en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında nohut sulusu görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında sulu tarla görmek sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sulu boya almak sağlığın bozulma noktasına geleceğine, kazançsız işler peşinde olmaya işaret etmektedir.

Kahve falında sulu yer görmek ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine işaret eder.

Kahve falında bulanık sulu havuz görmek az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına delalettir.

Kahve falında sulu kuyu görmek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına alamet eder.

Kahve falında sulu köfte yapmak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, örnek insan olacağına delalettir.