Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağızdan bir şey çıktığını görmek

Kahve falında ağızdan bir şey çıktığını görmek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, rızkın da ömür boyu süreceğine, işlerini büyüteceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında ağızdan bir şey çıktığını gördüyseniz:

  • Bazı konular hassasiyet gerektiriyor.

Kahve falında ağızdan bir şey çıktığını görmek neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, yeni bir eve sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında ağızdan taş çıktığını görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağızdan kıl çıktığını görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, sorunlarını gidereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına inanılır.

Kahve falında ağızdan kurt çıktığını görmek en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ağızdan fare çıktığını görmek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına işarettir.

Kahve falında ağızdan uzun saç çıkarmak üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ağızdan diş sökmek büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında ağızdan kıl çıkmak bereket ve zenginlik sahibi olacağına, çirkin bir iş yapmaya rivayet eder.