Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi cüzdanını görmek

Kahve falında kendi cüzdanını görmek kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, huzuru yakalayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına rivayet eder.

Kahve falında kendi cüzdanını gördüyseniz:

  • Sevdiğinizden beklentileriniz gerçekleşmediğinde hırçınlaşabilirsiniz.

Kahve falında eski nüfus cüzdanı görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yolda cüzdan bulmak eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında para cüzdanı çaldırmak herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına inanılır.

Kahve falında başkasının cüzdanını bulmak büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cüzdana kağıt para koymak iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına yorulur.

Kahve falında para cüzdan bulmak yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında cüzdan içinde para bulmak bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında altın cüzdan görmek koltuğunun da yükseleceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.