Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağmacı görmek

Kahve falında yağmacı görmek ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Kahve falında yağmacı gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanın çevresiyle alakalı bir takım problemleri olabilir.

Kahve falında mevsimsiz kar yağması görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına işaret eder.

Kahve falında çok yağmur yağmasını görmek fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağma yapmak uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında yazın kar yağmasını görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine tabir olunur.

Kahve falında yağmur yağması ve ıslanmak işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına delalet eder.

Kahve falında karla karışık yağmur yağmasını görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, çok hayırlı günler görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağmalama görmek kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, rahat bir hayatı olacağına delalettir.

Kahve falında yağmur yağması ıslanmak kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, yaşam tecrübesi edineceğine alamet eder.