Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bal döktüğünü görmek

Kahve falında bal döktüğünü görmek yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, işlerin daha kötüye gideceğine, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bal döktüğünü gördüyseniz:

  • Tavrınız sert oluyor bence biraz yumuşatın.

Kahve falında ekmeğe bal sürüp yemek keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına tabir olunur.

Kahve falında bal kavanozu görmek huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, esenlik bulacağına yorulur.

Kahve falında evinde bal arısı görmek huzura erileceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine alamet eder.

Kahve falında sulu bal görmek bazı şeylerin ortaya çıkacağına, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş birine bal vermek ağız tadından olacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına delalettir.

Kahve falında tepside bal görmek herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında ayıya bal yedirmek hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, herkesin rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğa bal yedirmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına tabir olunur.