Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında borcunu ödediğini görmek

Kahve falında borcunu ödediğini görmek bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında borcunu ödediğini gördüyseniz:

  • Bazı kişileri planlarınız konusunda ikna edebilmek veya belli anlaşmaları sonuçlandırmak için farklı şeyler denemeniz gerekebilir.

Kahve falında kardeşinin borcunu ödemek yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Kahve falında birinin borç ödediğini görmek anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına işaret eder.

Kahve falında borç ödemek sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında borçlarını ödemek o kişiyle güzel günler geçireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına yorulur.

Kahve falında birine borcunu ödemek zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının borcunu ödemek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında borçlarını ödediğini görmek somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında borç ödediğini görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına delalet etmektedir.