Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lastik görmek

Kahve falında lastik görmek aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında lastik gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde yeni uğraşlar zamanınızı çok daha renkli geçirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında lastiği patlamış araba görmek yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arabanın lastiğini patlamış görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arabaya lastik almak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Kahve falında lastik terlik görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına işarettir.

Kahve falında don lastik görmek mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına alamet eder.

Kahve falında eski araba lastiği görmek kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına delalet eder.

Kahve falında motosiklet lastiği görmek tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına delalettir.

Kahve falında lastik toka görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.