Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yalan görmek

Kahve falında yalan görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, kalkınacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında yalan gördüyseniz:

  • Uzaklarda bulunan arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber isteklerinizi harekete geçirebilir.

Kahve falında yalancı birini görmek kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine delalet eder.

Kahve falında babaya yalan söylemek büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sana yalan söylediğini görmek kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına tabir olunur.

Kahve falında kendine yalan söylendiğini görmek düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşin yalan söylediğini görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birine yalan söylediğini görmek çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında yalancı şahitlik yapmak içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında yalan söylediğini görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine alamet eder.