Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zikir çektiğini görmek

Kahve falında zikir çektiğini görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına, ekmeğinin çoğalacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, yönlendireceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine yorulur.

Kahve falında zikir çektiğini gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.

Kahve falında zikir çektiğini görmek kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, müjdeli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zikir çeken birini görmek pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında zikir çekenleri görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zikirmatik görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, onun istediği yoldan gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında zikir edenleri görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kabede zikir etmek kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında toplu zikir çekmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zikir çekmek görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına işaret etmektedir.