Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında diş şiştiğini görmek

Kahve falında diş şiştiğini görmek uzun ve hayırlı bir ömre, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve fal sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında diş şiştiğini gördüyseniz:

  • Belli konulara kendinizi adamanız harika şeyler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

Kahve falında diş şişmesi görmek yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında şişmiş diş görmek yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, güç alacağına delalet eder.

Kahve falında şiş diş görmek elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında diş şiştiğini görmek resmi bir göreve getirileceğine, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine delalet eder.

Kahve falında diş etlerinin şiştiğini görmek ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında diş etinin şiştiğini görmek evde tatlı bir telaş yaşanacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında diş eti şişmesi görmek huzurunu kaybedeceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına delalettir.

Kahve falında diş etinin şişmesini görmek eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, fal sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına inanılır.