Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında morga gittiğini görmek

Kahve falında morga gittiğini görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına işaret eder.

Kahve falında morga gittiğini gördüyseniz:

  • Sizin için özel kişilerle planlar yapabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Kahve falında yılmaz morgül görmek fal sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine işarettir.

Kahve falında morgda ölüler görmek yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, hoşluklarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında morga gitmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında morga görmek zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini morgda görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, başına tekin olmayan olayların geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında babasını morgda görmek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine yorulur.

Kahve falında kendini morgda görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, doyasıya sefasını süreceğine işarettir.

Kahve falında morga girmek üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan fal sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına delalettir.