Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ferace giymek

Kahve falında ferace giymek nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına alamet eder.

Kahve falında ferace giymek gördüyseniz:

  • Belli konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında siyah ferace giydiğini görmek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz ferace giymek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine inanılır.

Kahve falında ferace giymek sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında feraceli kadınlar görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, maddi açıdan rahata erileceğine işaret eder.

Kahve falında ferace görmek sevdiği bazı kişileri kıracağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine inanılır.

Kahve falında ferace almak ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil ferace görmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah ferace görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına rivayet eder.