Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zeytinyağı yediğini görmek

Kahve falında zeytinyağı yediğini görmek sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına rivayet eder.

Kahve falında zeytinyağı yediğini gördüyseniz:

  • Yeni bir adım atıyor olabilirsiniz.

Kahve falında zeytinyağı yediğini görmek elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına rivayet eder.

Kahve falında zeytinyağı şişesi görmek hayatın fal sahibine güleceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına işarettir.

Kahve falında birine zeytinyağı vermek girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tenekede zeytinyağı görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zeytinyağı verdiğini görmek kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zeytinyağı satmak hedeflediği kazancı elde edeceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında zeytinyağı almak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında saçına zeytinyağı sürmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına yorulur.