Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarı görmek

Kahve falında mezarı görmek sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında mezarı gördüyseniz:

  • İş ilişkileriniz sizi bile şaşırtacak derecede düzelebilir.

Kahve falında açık bebek mezarı görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezarlıkta kar görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin yanında mezar görmek yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına işarettir.

Kahve falında kendine mezar yeri almak içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında devlet adamı mezarı görmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına işarettir.

Kahve falında mezarlıktan su içmek sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğin birinin mezarını görmek çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine delalettir.

Kahve falında mezar seçmek büyük ve güzel işler yapacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine alamet eder.