Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçlı kadın görmek

Kahve falında saçlı kadın görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, çeşitleneceğine, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında saçlı kadın gördüyseniz:

  • Yardım etmekten çekinmemeniz özel bir şeye tanık olma fırsatı yakalamanızı sağlayabilir.

Kahve falında mavi saçlı kadın görmek doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında kadında kısa saç görmek hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine tabir olunur.

Kahve falında saçlı kadın görmek yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kadın saçı koklamak kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın saçı yutmak fal sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağzından kadın saçı çıkarmak kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında kadının saçlarının beyazladığını görmek yeni iş kapılarının açılacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil saçlı kadın görmek maddi anlamda zarar edeceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine delalet eder.