Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumak halinde saç görmek

Kahve falında yumak halinde saç görmek sermayesini kaybedeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yumak halinde saç gördüyseniz:

  • Bazı işleri kendi başınıza halletmeniz tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında yumak halinde saç görmek geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına işarettir.

Kahve falında saç yumağı yutmak insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında saç yumağı görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine delalettir.

Kahve falında yumak saç görmek hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yumak sarmak şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına tabir olunur.

Kahve falında renkli ip yumağı görmek uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında hamur yumakları görmek maddi zarar edeceğine, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumak çözmek hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.