Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cerrah görmek

Kahve falında cerrah görmek anlaşmalardan cayılacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında cerrah gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerde ya da iş birliklerinde bağlayıcı sözler verilmesi veya ilişkinin sonlandırılması gereği doğabilir.

Kahve falında beyin cerrahı görmek isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında genel cerrah görmek çok başarılı işlere imza atacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine işarettir.

Kahve falında cerrah görmek üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cerrah olmak en pahalı evlerde oturacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına yorulur.

Kahve falında cerrah olduğunu görmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına tabir olunur.