Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çadır görmek

Kahve falında çadır görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına alamet eder.

Kahve falında çadır gördüyseniz:

  • Partnerinizle romantik planlar yapabilirsiniz, aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

Kahve falında büyük çadır görmek büyük problemler yaşanacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında beyaz çadır görmek herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına işarettir.

Kahve falında kızılay çadırı görmek uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba çadırı görmek kudret ve destek olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Kahve falında çingene çadırı görmek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine işaret eder.

Kahve falında çadır yandığını görmek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çadır toplamak askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, kariyer edineceğine rivayet eder.

Kahve falında çadırda oturmak karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işaret eder.