Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deri bot görmek

Kahve falında deri bot görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında deri bot gördüyseniz:

  • Maddi konular lehinize ilerleme gösterebilir.

Kahve falında deri bot görmek moralinin her zaman yerinde olacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine yorulur.

Kahve falında kışlık bot görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, külfetinin ve yükünün artacağına inanılır.

Kahve falında denizde botla gezmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında askeri bot giymek hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah bot görmek kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde bota binmek işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine işaret eder.

Kahve falında bayan botu görmek sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah bot giydiğini görmek doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, akıllı adımlar atacağına tabir olunur.