Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir başkasının boyunun kısaldığını görmek

Kahve falında bir başkasının boyunun kısaldığını görmek çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, fal sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, çok yoğun çalışacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında bir başkasının boyunun kısaldığını gördüyseniz:

  • Mevcut iş ya da bağlantılarınızdan neler beklediğinizi daha detaylı düşünebilirsiniz.

Kahve falında kızının boyunun kısaldığını görmek borç ödemeye, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında kardeşinin boyunun kısaldığını görmek yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine delalet eder.

Kahve falında bir insanın boyunun kısaldığını görmek malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına işarettir.

Kahve falında birinin boyunun kısaldığını görmek büyük bir hastalıktan dönüleceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında bir kişinin boyunun kısaldığını görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, saygınlığını yitireceğine işarettir.

Kahve falında boyunun kısaldığını görmek önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, variyet sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşinin boyunun kısaldığını görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir başkasının boyunun kısaldığını görmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına delalet eder.