Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçurumun kenarında araba sürmek

Kahve falında uçurumun kenarında araba sürmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçurumun kenarında araba sürmek gördüyseniz:

  • Kendi işinizle ilgilenmekten veya bildiğiniz gibi ilerlemekten korkmamalısınız.

Kahve falında uçurumun kenarında araba sürmek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uçurumun kenarından arabayla geçmek istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uçurumun kenarında araba görmek onunla bir ömür mutlu olacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına tabir olunur.

Kahve falında arabayla uçurumun kenarına gelmek kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına inanılır.

Kahve falında uçurum kenarında araba görmek huzur dolu günler geçireceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arabayla uçurumun kenarında durmak ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına işaret eder.

Kahve falında arabayla uçurum kenarına gelmek yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, canının derdine düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında deniz kenarında araba sürmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına işarettir.