Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toz şeker çuvalı görmek

Kahve falında toz şeker çuvalı görmek atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında toz şeker çuvalı gördüyseniz:

  • Yanlış veya zaman kaybı olduğu süreç içinde anlaşılacak iş ya da projelere imza atmamakta veya başlamamakta fayda var.

Kahve falında toz şeker çuvalı görmek yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çuvalla toz şeker görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, eve kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında toz şeker görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine işarettir.

Kahve falında toz şeker yalamak canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine yorulur.

Kahve falında toz şeker satın almak güzel günlerin geleceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toz şeker satmak çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, ona göre davranacağına delalettir.

Kahve falında toz şeker ve küp şeker görmek çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında toz şekerin yere döküldüğünü görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına alamet etmektedir.