Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki tane beyaz kedi görmek

Kahve falında iki tane beyaz kedi görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, fal sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında iki tane beyaz kedi gördüyseniz:

  • Çok fazla şey üstlenmeniz durumunda duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz.

Kahve falında iki tane beyaz kedi görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birkaç tane kedi görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine işarettir.

Kahve falında üç tane kedi görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, arkasından iyi konuşulacağına işarettir.

Kahve falında üç tane kedi yavrusu görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iki tane kedi yavrusu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında iki tane kedi görmek kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dört tane kedi görmek hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına işaret eder.

Kahve falında iki tane yavru kedi görmek borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına yorulmaktadır.