Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kağıt görmek

Kahve falında kağıt görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına delalettir.

Kahve falında kağıt gördüyseniz:

  • Sizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında ıslanmış kağıt görmek attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında müsvette kağıt görmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kardeşinden kağıt para almak atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvar kağıdı sökmek bereket ve zenginlik bulacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına delalet eder.

Kahve falında eşinin kağıt para verdiğini görmek kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına yorulur.

Kahve falında kağıtta yazı görmek bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yerde kağıt para bulmak tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işarettir.

Kahve falında cüzdan içinde kağıt para görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine tabir olunur.