Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kanama görmek

Kahve falında kanama görmek o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, amacına ulaşabileceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kanama gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerin duygularınızı bilmesini sağlamanız veya yaşadığınız olayları paylaşmanız ilişkinizi kuvvetlendirebilir.

Kahve falında kanama geçirdiğini görmek birçok kişiye yardım edeceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hamilenin kanaması olduğunu görmek çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına işaret eder.

Kahve falında suya kanamadığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına yorulur.

Kahve falında yerleşme kanaması görmek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında kana basmak küslüklerin biteceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyin kanaması görmek bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında kadının kanaması olduğunu görmek sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının burun kanamasını görmek rahatının ve huzurunun bozulacağına, çaresizleşeceğine alamet etmektedir.