Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının abisini görmek

Kahve falında arkadaşının abisini görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, övgü dolu sözler duyacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kazançlı işler yapacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının abisini gördüyseniz:

  • Beklenmedik maddi kazanımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında arkadaşının abisini görmek çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşın abisinin öldüğünü görmek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek arkadaşının abisini görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın abisini görmek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında öz abisini görmek saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında abisin öldüğünü görmek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, kafa dinleyeceğine işaret eder.

Kahve falında abisini öldüğünü duymak işlerinizin bozulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında abisini öldü görmek dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine işarettir.