Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiş ettirmek

Kahve falında çiş ettirmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çiş ettirmek gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği veya genel değişiklikler yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında çişini ettiğini görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında üzerine çiş edildiğini görmek kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Kahve falında çiş ettiğini görmek çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının çiş ettiğini görmek sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına işarettir.

Kahve falında çiş ettirmek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında herkesin içinde çiş yapmak doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına delalettir.

Kahve falında çiş kokmak sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içine çiş yapmak borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, öz güveninin yerine geleceğine işarettir.