Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ablanı görmek

Kahve falında ablanı görmek borçluysa borcunu ödeyeceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında ablanı gördüyseniz:

  • Gelecek planlarınızı oluşturmalısınız.

Kahve falında abla ve anne görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, rahat bir dönem yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ablasını kıskanmak ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında ablasını nişanlandığını görmek hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş olan ablayı görmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine yorulur.

Kahve falında ablasıyla zina yapmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ablayı yatarken görmek çok büyük bir rahata ereceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında abla öldüğünü görmek çok büyük bir çalışma yapılacağına, huzura kavuşacağına inanılır.

Kahve falında ablasının dövüldüğünü görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına inanılır.