Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yün işi görmek

Kahve falında yün işi görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, kalabalıktan uzak olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yün işi gördüyseniz:

  • Maddi içerikli veya sanatsal konularda mükemmel bakış açınız var.

Kahve falında yün işi görmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına yorulur.

Kahve falında yün işi yapmak aileyle iş yapmayacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yün döşek yapmak mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında kirli yün temizlemek yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı yün ip görmek eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine işarettir.

Kahve falında balkonda yün görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin daha çok kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında su ve yün görmek kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında yün yapmak saygın biri haline geleceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine yorulmaktadır.