Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin kanalizasyona düştüğünü görmek

Kahve falında birinin kanalizasyona düştüğünü görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinin kanalizasyona düştüğünü gördüyseniz:

  • Akrabalarınızla ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinebilirsiniz.

Kahve falında birinin kanalizasyona düştüğünü görmek eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, esenleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kanalizasyona düştüğünü görmek ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kanalizasyon suyu görmek işlerin yakın zamanda açılacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına işarettir.

Kahve falında kanalizasyon kapağı görmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kanalizasyon temizlemek çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine işarettir.

Kahve falında kanalizasyon kuyusu görmek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına işaret eder.

Kahve falında kanalizasyonun taştığını görmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına tabir olunur.

Kahve falında kanalizasyon borusu görmek kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine tabir olunur.