Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düşmanı affetmek

Kahve falında düşmanı affetmek mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, elindeki malların gideceğine, eşi tarafından yüceltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düşmanı affetmek gördüyseniz:

  • Duygusal gerileme başlıyor, gereken tedbiri almak size düşüyor.

Kahve falında düşmanı affetmek bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kişinin başarılarının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düşmanını affetmek işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine işarettir.

Kahve falında günahlarının affedildiğini görmek düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini affetmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi affetmek geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi affetmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında küs olduğun birini affetmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmanla el ele tutuşmak yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine işaret etmektedir.