Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumuşak görmek

Kahve falında yumuşak görmek işlerinin kötüye gideceğine, markasını duyuracağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yumuşak gördüyseniz:

  • İlk önce, ailenizden kişilere yardımcı olmalı ya da geleceğinizi düşünerek para harcamalısınız.

Kahve falında yumuşak taş görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, aşık olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumuşak el görmek yakaladığı bu şansın garanti olacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yumuşak görmek uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine delalettir.

Kahve falında yumuşak hamur görmek çok karlı yatırımlar yapacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında yumuşak toprakta yürümek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında yumuşak domates görmek kendisini keşfedeceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumuşak ekmek görmek karanlığın biteceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına inanılır.

Kahve falında yumuşak şeker görmek hayırlı bir yuva kuracağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine rivayet eder.