Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında levrek görmek

Kahve falında levrek görmek mali gücünü yitireceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında levrek gördüyseniz:

  • Güçlü bir konumdasınız.

Kahve falında levrek tutmak arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına rivayet eder.

Kahve falında levrek görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine işarettir.

Kahve falında levrek yakalamak üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına alamet eder.

Kahve falında levrek balığı görmek müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine yorulur.

Kahve falında levrek yemek aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında levrek balık görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında levrek balığı almak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında levrek balığı yemek açların doyacağına, yaptığı işte sivrileceğine delalet eder.