Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında topçu görmek

Kahve falında topçu görmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, güçten düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında topçu gördüyseniz:

  • İş birliği yapılması gereken, ortaklık ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konularda konuyu ilgilendiren kişilerle konuşmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında denizde top görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı top görmek çok sıkıntılı günler yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yamuk top görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, âlim kimselerden feyz alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın toplarken görmek iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçının toplandığını görmek hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine alamet eder.

Kahve falında toplanmış kayısı görmek yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında badem toplayıp yemek emeğinden hayır göreceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında top atıldığını görmek onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına tabir olunur.