Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiğ kahve görmek

Kahve falında çiğ kahve görmek içine fesat düşeceğine, fırsatların elden kaçacağına, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında çiğ kahve gördüyseniz:

  • İşiniz bir kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir.

Kahve falında çiğ kahve görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına delalettir.

Kahve falında çiğ kahve yemek değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş ve çiğ et görmek çok yoğun çalışacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında çiğ köfte ikram etmek Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının çiğ balık yediğini görmek bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çiğ domuz eti görmek ticaret dünyasında adının yayılacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çiğ kuru fasulye görmek yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çiğ et dağıtmak sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine delalettir.