Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anneni görmek

Kahve falında anneni görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, daha rahat bir hayatı olacağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında anneni gördüyseniz:

  • Durumu kontrol ederek konuşmakta fayda var.

Kahve falında ölmüş annenin kızdığını görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına işaret etmektedir.

Kahve falında annesinden kaçtığını görmek seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında annesinin kaçtığını görmek saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında annesinin temizlik yaptığını görmek arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine delalettir.

Kahve falında annesinin evini temizlemek her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, düşmanlarla beraber oturmaya rivayet eder.

Kahve falında ölmüş annenin ağladığını görmek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş anne ve teyze görmek işin düzeltileceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine delalet eder.

Kahve falında annenin sana para verdiğini görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine rivayet eder.