Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alevi görmek

Kahve falında alevi görmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, yaşam tecrübesi edineceğine, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alevi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yaptığınız jestler ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında ocakta alev görmek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde alev görmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, ruhunu güzelleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında sobada alev görmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına delalet eder.

Kahve falında alevi kadın görmek iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, dertlerin biteceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elinde alev görmek yeni ilişkiler kurulacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına işaret eder.

Kahve falında alev alev ateş görmek mal mülk sahibi olunacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında alevi görmek kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında alev aldığını görmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.